Witamy w sklepie MEDIA

Plakaty

* Wymagane pola

1,00 zł

Szczegóły

P L A K A T Y

SIŁĄ REKLAMY

Plakat pozwala na zamieszczenie treści w najbardziej atrakcyjnej, kolorowej i przyciągającej oko potencjalnych klientów formie. Reklama plakatowa jest niezwykle skutecznym sposobem na wypromowanie firmy, produktu, lub sloganu.Ta jedna z najstarszych i najbardziej docenionych form reklamowych pozwala na dotarcie do szerokiego grona klientów przy relatywnie niskim koszcie. Druk realizowany jest w kolorach CMYK. Oferujemy również projekt plakatu jako opcję dodatkową.


PLAKAT A4

Najmniejszy z oferowanych przez nas plakatów, wykonywany jest w formacie A4.  Plakaty wykonywane w ten sposób zapewniają szerokie oddziaływanie na potencjalnych klientów przy relatywnie niskim koszcie kampanii reklamowej.


PLAKATY A3

Plakaty drukujemy na papierze kredowym o gramaturze 130. Zadruk jednostronny.Te plakaty zapewniają dużą powierzchnię, 301 x 424 mm, przez co również oferują skuteczny przekaz reklamowy i jego wysoką zapamiętywalność. Druk palakatów nie trwa długo, przy gotowym projekcie dostarczonym do godziny 10-tej, druk plakatów zajmuje 3 dni robocze. 

 


PLAKAT B3

Format B3 to nasz kolejny produkt w gamie oferowanych plakatów. Te plakaty zapewniają dużą powierzchnię, 320 x 480 mm netto, ( 342 x 484 mm brutto - ze spadami ) przez co również oferują skuteczny przekaz reklamowy i jego wysoką zapamiętywalność. Druk palakatów nie trwa długo, przy gotowym projekcie dostarczonym do godziny 10-tej, druk plakatów zajmuje 3 dni robocze. Plakaty drukujemy jednostronnie, offsetowo, na błyszczącym papierze krewdowym 130 gr.

 


PLAKAT A2

Plakat A2 to nasz flagowy produkt. Potężna powierzchnia, o wymiarach 598 x 424 mm, gwarantuje silne i skuteczne oddziaływanie plakatów na odbiorcę. Oferujemy bardzo krótkie terminy realizacji oraz wysoką jakośc druku offsetowego, na solidnym podłożu - błyszczącym papierze kredowym o gramaturze 130. Przy projekcie nadesłanym przez klienta do godziny 10-tej wydruk plakatów zajmuje nam 3 dni robocze.


PLAKAT B2

Plakaty  formatu B2 to największy format z oferowanych przez nas produktów. Potężna powierzchnia, o wymiarach 480 x 680 mm, gwarantuje silne i skuteczne oddziaływanie plakatów na odbiorcę. Oferujemy bardzo krótkie terminy realizacji oraz wysoką jakośc druku offsetowego, na solidnym podłożu - błyszczącym papierze kredowym o gramaturze 130. Przy projekcie nadesłanym przez klienta do godziny 10-tej wydruk plakatów zajmuje nam 3 dni robocze.

MAKETY DO POBRANIA

    

Makiety w formatach PDS,  IA, ID, CDR, JPG, PDF