Witamy w sklepie MEDIA

Wizytówki

* Wymagane pola

1,00 zł

Szczegóły

 

W I Z Y T Ó W K I  

Ten niewielki, prostokątny kartonik, zwany wizytówką, ma niewspółmiernie dużą siłę oddziaływania w stosunku do swojej... wielkości. Wizytówka od dawna kojarzona jest z kręgiem biznesowym i jeszcze długi czas posiadanie dobrze zaprojektowanej, czytelnej, estetycznej i treściwej wizytówki będzie tworzyło estymę jej właściciela.

OPIS PRODUKTU

Wizytówki z lakierem offsetowym – kolory na wizytówkach stają się bardziej żywe, soczyste. Taka wizytówka aż prosi się żeby wziąć ją do ręki !!!

Wizytówki z folią matową – folia matowa jest elegancka, miła w dotyku. Wizytówki tego typu pokazują, że firma cechuje się klasą i profesjonalizmem.

Wizytówki z folią matową i lakierem UV – najbardziej ekskluzywna forma wizytówek. Lakier UV nakładany punktowo, nadaje wizytówce najwyższy stopień elegancji i jest ciekawą formą urozmaicenia. Wyróżnij się!

wizytfm2

 


   

wizytlo

 

 

 

 

 

 

wizytfmuv1wizytfb2

 

wizytfb1

 

 

 

 

 

 

PRZYDATNE INFORMACJE

  • Wymiary druku - 92 x 52 mm brutto - spady po 2 mm
  • Kolor - pełny kolor CMYK
  • Papier - kreda matowa 350 gram
  • Faktura - zawsze wystawiamy fakturę, z kosztem transportu
  • Termin - wizytówki od 1000 sztuk z folią błysk jednostronnie realizujemy do 5-7 dni roboczych, 500 sztuk z folią błysk, folią mat i lakierem offsetowym do 11-12 dni roboczych, z folią matową i lakierem UV do 10-12 dni roboczych oraz z folią błysk jednostronnie do 11 dni roboczych.

  

MAKIETY DO POBRANIA        

Makiety w formatach PDS,  IA, ID, CDR, JPG, PDF

  

WIZYTÓWKA Z MASKĄ UV